Baray

İnsanların yaşam kalitelerini artıracak gayrimenkul projeleri üretme ve paydaşlarına değer yaratma vizyonuyla hareket eden BARAY, şehir merkezinde bugüne kadar çeşitli başarılı projelere imza atmıştır.

Hedef, gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara dönüştürmektir. Bu hedefe ulaşmak için gerek duyulan proje üretme, tasarım, mühendislik, mimari, planlama, inşaat işletmesi, pazarlama ve yönetme gibi bir dizi beceri kümesini BARAY bünyesinde barındırmaktadır.

Sadece yükselen değil, yükselme potansiyeli olan bölgeler, en iyi ve en verimli biçimde değerlendirilmektedir. Mekanın konumu, değeri, geleceği gözönüne alınarak, bölgeye en uygun mimari proje üretilmektedir.

www.barayinsaat.com.tr

İmaj İnşaat

1998 yılından bu yana faaliyet gösteren İmaj İnşaat, bugüne kadar birçok projenin altına imzasını başarıyla atan, Türkiye’nin nitelikli inşaat firmalarından biri olarak varlığını saygın bir biçimde sürdürmektedir. Daha güzel ve standartları yüksek bir yaşam için yapılar inşa ederken, her zaman doğaya saygı duyan bir anlayışla hareket etmeyi de ödün verilemez bir davranış olarak benimsemiştir. Hayata geçirdiği tüm projelerde yaşam değerlerini öncelikli tutarak ilerlemeyi ilke edinen İmaj İnşaat, uzman mühendis kadrosuyla gelecek nesillere güvenli ve konforlu bir yaşam fırsatı sunmaktadır. Ayrıca yenilikçi yaklaşımlarla ticari gayrimenkul projeleriyle de adından sıkça söz ettiren İmaj İnşaat, birçok yatırım sahibine de çözüm ortaklığı yapmaktadır. Modern yaşam stillerini dayanıklı ve kaliteli gayrimenkul yatırımlarıyla bütünleştiren İmaj İnşaat, yeni projeleriyle yaşam alanlarını yaşanılır ve güzel kılmaya devam etmektedir.

www.imaj-insaat.com